Program Referansları

Eczanem programı bir eczanenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiştir. Genel olarak, Anında Reçete Aktarımı, Anında Maliyet Hesabı, Fatura Aktarımı, Online Ürün Güncelleme, Online Program Güncelleme, SGK ’den girilen deneme reçetelerinden Yurtdışı reçetelerini hatasız düzenleme, program içerisinden makine bazında reçete aktarımı izleme, Perakende

Satış, Emanet Satış, Veresiye Satış, Kurum ve Perakende Fatura, Alış, Günlük Kasa Takibi, tüm verilere yönelik ayrıntılı raporlama sistemi, Kâr ve Maliyet Analizi, Masraflar, Pratik Eczane Sayımı, Sipariş Hazırlama ve Siparişi Faturalama, Ayrıntılı Satış ve Pos Raporu, En kapsamlı Takas Sistemi, Miad Takibi, İlaç Bitim Tarihleri Takibi ve Sms Sistemi, kısayol tuşları ile kullanım kolaylığı ve daha birçok modül içermektedir.

Teknik Özellikler

 

Eczanem programı SQL Veritabanı sistemine sahiptir. Yazılım dili Delphi’dir. Server - Client Mimarisi esas alınarak hazırlanmıştır. Sınırsız sayıda terminal makine dahil edilebilir ve performansından asla eksilmemektedir. Windows tabanlı her türlü işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır. Sistem ayarlarına karşı duyarlı olup Eczanem Programı değişen ayarları benimser ve çalışma akışını bozmaz. Örneğin sayı sistemlerindeki basamak ve ondalık değerlerinin değişmesi veya hangi ayarlarda olduğu kullanıcıyı etkilememektedir. Tarih formatının program üzerinde olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Çok kolay kurulumu sayesinde bilgisayar bilgisi olmadan da Eczanem Programı çalıştırılabilmektedir. Pentium III veya IV işlemcili, en az 32 MB RAM Bellek, en az 4 MB Ekran kartı özellikli sistemlerde performanslı çalışabilmektedir.

Birkaç Erkan Çıktısı

 

 

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

1 2 3 4

Facebook'ta Bizi Bulun

Burdasınız :    Ana SayfaReferanslarProgram ReferanslarıEczanem Programı

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün10
Dün58
Bu Hafta295
Bu Ay728
Tümü103273