Program Referansları

pdks

Atom PDKS  personellerin giriş çıkış saatlerini, eksik/fazla saat sürelerini  kartlı geçiş sistemi ile detaylı bir şekilde takip edebileceğiniz bir yazılımdır.

 

 

 

 

Devamını oku...
 

Atom Envanter Takip ve Teknik Servis Programı

Kurumsal Envanter Takip ve Teknik Servis Programı kurumların Bilgi İşlem noktalarında; personellere verilen zimmetlerin takibi, depolardaki ve Bilgi İşlem biriminde bulunan malzemelerin takibi, Bilgi İşlem birime gelen, dış servis veya garantiye gönderilen cihazların ayrıntılı takiplerini sağlamaktadır.

 

 

 

Devamını oku...
 

teknik servis programi

   Kurumsal Teknik Servis Programı kurumların Bilgi İşlem noktalarında; gelen teknik servis sorunlarının takibinde, bu sorunların hızlı bir şekilde bilgi işlem personellerine dağıtılmasını, sorunların servis işlem aşamalarının detaylı bir şekilde takibini sağlamaktadır.

 

 

 

Devamını oku...
 

Kimlik Bildirim Sistemi Programı AKBS KBS

Atom AKBS; 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen  "Geçici İkamet Yerleri ve Kimlik Bildirme Projesi" kapsamında kullanılmak için sunulan bir çözümdür.

Devamını oku...
 

Atom Kuru Temizleme Otomasyonu
Atom yazılım olarak geliştirdiğimiz bu programda kuru temizleme ve halı yıkama hizmetlerini sunan işletmelerin vakit kaybını önler ve iş sektöründe profesyonel çözümler ile kullanıcı kolaylığı sağlamaktadır.

Devamını oku...
 

Atom Kurumsal Geçiş Kontrol Sistemi

Atom Kurumsal Geçiş Kontrol Sistemi, personellerin ve ziyaretçilerin bina içerisinde sadece izin verilen noktalara gidebilmesini sağlayarak yüksek güvenirliği hedefler. Bununla birlikte personel veya ziyaretçilerin geçiş yaptığı noktalarda tanımlanan kameralardan o an geçiş yapan kişiye ait resi çekilip geçiş doğruluğu sağlanmış olmaktadır. Aynı zamanda personellerin giriş çıkışları takip edilerek devamlarının kontrolü sağlanır.

Devamını oku...
 

Sayfa 1 / 2

<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

1 2 3 4

Facebook'ta Bizi Bulun

Burdasınız :    Ana SayfaReferanslarProgram Referansları

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün11
Dün53
Bu Hafta188
Bu Ay715
Tümü101727