Frontend Developer İlanı

Online Alışveriş Mağazalarımız

Danışmanlık Hizmeleri

KOSGEB'e sunacağınız iş planınız profesyonelce hazırlanması çok önemli. Kurul değerlendirmesini hazırlamış olduğunuz iş planı ve yapacak olmuş olduğunuz sunumla karar vermektedir. Bunun yanı sıra yapacağınız hizmetin/üretimin maliyetlerini doğru olarak tespit etmenizi, işletmenizi bekleyen tehlikelere karşı önlem alarak daha dirençli, planı bir çalışma ortamı sağlamanız için yol gösterir. Net maliyetlerinizi bilerek, daha belirleyici fiyatlandırma yapabilirsiniz. KSOGEB tarafından belirlenmiş olan desteğin tamamını almak için ihtiyaçların doğru bir şekilde planlı olarak belirlenmesi gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti alan müşterilerimiz aynı zamanda bilişim alanında ücretsiz oalrak destek almaktadır. Bilişim donanımı malzemelerini(bilgisayar, yazıcı, muhasebe programı v.s.) indirimli olarak firmamızdan tedarik edebilme imkanına sahip olmaktadırlar.  Atom Yazılım&Danışmanlık&Bilgisayar, "KOSGEB İş Planı" nızı hazırlamada sizlere yardımcı olmaktadır. Danışmanlık Hizmet bedeli proje kapsamına göre değişmektedir. Standart proje bedeli 750 TL + KDV 'dir.

KOSGEB'in Girişimcilik Proje Destek Programı aşağıdaki gibidir.

KOSGEB ve İŞKUR ortaklaşa düzenledikleri Girişimcilik Proje Destek Programı kapsamında, iş kurmak isteyen girişimcilere 27 bin lira hibe veriyor.

Girişimciler, işlerini kurduktan 1 yıl sonra, 2 yılı ödemesiz olmak üzere 36 ay vade ile faizsiz 70 bin lira kredi de kullanabilecek.
İŞKUR'un, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri (ABİGEM) ve PMC oluşum aracılığıyla girişimci olmak için başvuranlar arasında yapılacak sınav sonrasında girişimcilik kursuna katılmaya hak kazananlara, 15 gün süren 72 saatlik girişimcilik eğitimi verilecek.
Bu eğitim sonucunda başarılı olanların, KOSGEB ile İŞKUR imzasıyla "Girişimcilik Belgesi" alıyor. Belgelerini alan girişimciler, hazırladıkları proje dosyasını KOSGEB'e sunacaklar. Projesi kabul edilen girişimciye işletme kuruluş desteği için 5 bin, kuruluş dönemi makine, teçhizat ve ofis donanım desteği için 10 bin, işletme giderleri desteği için de 12 bin lira verilecek. Bu 12 bin lira girişimcinin ayakta kalması için yıl içinde parça parça ödenecek. Girişimcilere verilecek 27 bin liranın tamamı hibedir, yani geri istenmeyecek. İşini oturtan girişimcilere 1 yıl sonra eğer isterlerse faizsiz 70 bin liralık kredi de verilecek. Girişimciler 70 bin liralık krediyi 2 yıl sonra 36 ay vade ile ödemeye başlayacak.

 

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

Facebook'ta Bizi Bulun

Burdasınız :    Ana SayfaHizmetlerimizDanışmanlık

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tümü237831